Топ-100
Реєстрація
Відстеження будь-яких посилок від будь-яких поштових служб та перевізників
Трек номер (номер для відстеження) - це унікальний ідентифікатор відправлення, за допомогою якого завжди можна відстежити посилку і дізнатися її місцезнаходження. Відстежуючий номер надається службою перевізки. Відстеження декілька посилок. Введіть кілька номерів для відстеження, щоб знайти посилки.

Post Track iOS та Android Додаток

Спробуйте наш мобільний додаток «Post Track» для iOS та Android пристроїв.

Популярні поштові та міжнародні перевізники

Ознайомтеся з найпопулярнішими міжнародними та поштовими перевізниками. Наші користувачі найчастіше користувалися послугами представлених нижче перевізників. На окремій сторінці перевізника, ви знайдете повну інформацію про нього: країну, адресу, час роботи, контакти дані, телефон та інші дані. По кожному перевізнику ми склали перелік поширених запитань, які допоможуть вам швидко відстежити посилку.

Як купувати товари в онлайн магазині Aliexpress та не потрапити в халепу

У цій статті ми поговоримо про відому китайську онлайн платформі для продавців - Aliexpress. Дізнаємося як вибрати надійного продавця, яку доставку вибрати і як купити товар хорошої якості.

Як епідемія коронавируса COVID-19 впливає на доставку посилки з Китаю

Боїтеся коронавируса? Припинили замовляти товари з Китаю? Тож не дивно, так навколо маса суперечливої інформації, яка не тільки не роз'яснює ситуацію, а й нагнітає обстановку. Давайте відкинемо страхи, паніку і розберемось детально з питаннями на цю тему.

Номер відстеження посилки

Для ідентифікації посилки, поштові оператори і служби доставки використовується унікальний код посилки - номер відстеження (поштовий ідентифікатор) або трек номер. Цей номер дається посилці автоматично, на момент її реєстрації у поштового оператора. Які бувають формати номерів відстеження? Як дізнатися номер відстеження? Чому у посилки буває кілька номерів відстеження? Давайте з'ясуємо для чого нам потрібен номер відстеження, дізнаємося про цей номер всю інформацію.

Детальний опис статусів посилки для PostTrack.com

Ми спробували об'єднати всі поштові сервіси і служби доставки, склавши універсальний список статусів посилок, найбільш прийнятних для всіх перевізників. Можна виділити такі статуси: Не Знайдений, В Дорозі, Прибув, Доставлений, Проблема, Не Доставлений, Минулий. Детальніше про кожен статус і що він означає, можна знайти в детальному опису статусів посилки. Це важлива інформація, для розуміння як працює універсальна система відстеження посилок - Post Track.